Vážení priatelia,

Vzhľadom na aktuálne protipandemicé opatrenia, bohužiaľ, ale sme nútení Vám jedlo iba baliť so sebou. Ak by ste nechceli čakať ,je možné si objednať jedlo a nápoje dopredu, a my Vám to vydáme zabalené v dohodnutom čase.

Objednávky prijímame na telefónnom čísle :0911 561 061 alebo na e-mailovej adrese: bistrouadama@gmail.com. Aktuálny jedálny lístok a našu ponuku nájdete na www.bistrouadama.sk alebo na FB: Bistro u Adama.

Tešíme sa na Vás.

Náš príbeh

Bistro u Adama

Vitajte v našom Bistre u Adama. Je to novootvorené bistro pod vedením dlhoročného a skúseného šéfkuchára Adama. Skupina mladých a šikovných ľudí sa teší na vašu návštevu

Ponúkame burgre z kvalitného hovädzieho mäska od dodávateľa Krava&CO  , ale máme aj niečo pre milovníkov zeleniny -napríklad  vegánsky burger, zeleninové šaláty alebo denné menu . Pri varení používame oleje bez palmových tukov a predovšetkým uprednostňujeme lokálnych dodávateľov. Pochutnať si môžte na bagetách rôznych druhov Každý deň na Vás bude čakať meníčko.  Ak potrebujete pomôcť s oslavou alebo plánujete nejaké posedenie s priateľmi, pripravíme pre vás chlebíčky, obložené misy alebo chutné balíčky. Stačí si to objednať deň vopred. A to buď telefonicky alebo e-mailom.

Stále iné a stále veľmi chutné. Príďte a ochutnajte.